با توجه به جایگیری صحیح امر مسافرت و پیشرفت و توسعه فرهنگ سفر در خانواده ها در سطح جهان و پیشرفت استفاده از اینترنت، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای دست یابی به اطلاعات گردشگری ، طرح پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی سریع اخبار و اطلاعات گردشگری در اینترنت و فضای مجازی در کشور عزیزمان ایران، با نام تجاری نمونه گشت پرواز ، ارائه شد و پس از راه اندازی این سیستم به طور رسمی ، در حال حاضر به عنوان یکی از ارائه کنندگان خدمات گردشگری در ایران فعالیت می نماید.

خدمات نمونه گشت پرواز به نوعی تماما برای ایجاد سهولت برای به دست آوردن اطلاعات سفر در فضای مجازی و استفاده از خدمات گردشگری می باشد. در حال حاضر، با دارا بودن بیشترین تنوع خدمات رسانی بوسیله به روزترین سرویس های مبتنی برتسهیل فرایند خرید و انتخاب درست توسط مشتریان، یکی از بزرگترین شرکت ها در ضمینه ارائه خدمات گردشگری می باشد ، که تجربه لذت بخش یک خرید آسان را به ارمغان آورده است.

تکمیل سریع سفارشات، مشتری مداری، خلاقیت و ارائه مشاوره صحیح به مسافرین از اصول اولیه نمونه گشت پرواز است که تمام گروه به آن متعهد و پایبند است و همواره با ارائه طیف گسترده ای از خدمات ، در همراهی مشتریان در فرایند خرید و حفظ جایگاه بی طرفانه، تلاش می نماید تا کاربران و مشتریان با حق انتخاب بسیار بالا و با دریافت اطلاعات کامل مندرج در وب، برای انتخاب درست خدمت مورد نظر اقدام کنند.

وب سایت نمونه گشت پرواز ، همواره درصدد افزودن دایره فعالیت خود در حوزه های تازه ای از ارائه خدمات در فضای مجازی است و امید آن دارد که با جذب مخاطبان بیشتر، به هدف ترسیم شده خود که همان خریدی مطمئن و آسان برای آحاد جامعه به خصوص علاقمندان است، نایل آید.